Login (accounts voor 2020)

Op vrijdagavond 18 november reikte burgemeester Han van Midden een Koninklijke Onderscheiding uit aan Arien Hasper (61). Arien is vrijwilliger in hart en nieren en al sinds 1986 actief bij onze scouting.

 

De uitreiking vond plaats op ons H.K. Arien zet zich al vanaf 1986 in voor Scouting St. Jan, onder andere in de functie van materiaalmeester en staflid. “Decorandus is al jaren een vaste factor binnen de Scouting St. Jan: een vrijwilliger waarop je kunt bouwen. Hij staat altijd klaar voor anderen om te helpen, zet zich al jaren in voor het materiaalonderhoud en onderhoud de gebouwen neemt deel in vele commissies en organiseert de jaarlijkse weekenden en kampen voor de scouting”, weten ze nu inmiddels ook bij de gemeente Roosendaal.

 

De uitreiking van deze Koninklijke Onderscheiding, die ook zeer terecht verdiend is, was een complete verrassing voor onze Haps die kwam tenslotte voor een vergadering.
Arien werd benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau.