parkeergelegenheid

Beste ouders en verzorgers,

De donkere en natte dagen zijn weer aangebroken en we begrijpen dat u uw zoon of dochter daarom naar de scouting brengt met de auto. Helaas betekent dit ook een grote verkeers- en parkeerdrukte op de visdonkseweg.

Om de veiligheid van u en uw kinderen te verbeteren willen we u vriendelijk verzoeken om vanaf heden uw auto op de parkeerplaats bij de Lodge weg te zetten. In samenspraak met de gemeente is er een doorgang gecreëerd richting ons HK. Deze is te bereiken via de rechterachterzijde van de parkeerplaats (zie foto). Het HK is dus voortaan ook via de achterzijde te bereiken.

Mocht u uw zoon of dochter op de fiets brengen dan kunt u natuurlijk gebruik blijven maken van de toegangspoort aan de visdonkseweg.

Wij hopen op uw begrip en medewerking.

Het bestuur en leiding.

Categorie: Nieuws

 Verjaardagen

Vandaag jarig
Niemand
Binnenkort jarig
Tommy van Poppelen (23 sep)
Jelle van Sprundel (25 sep)
Yannick Gorissen (26 sep)
Lennart Bruinincx (27 sep)